O nás

Home O nás

Naša spoločnosť vznikla s cieľom ponúkať profesionálne komplexné elektroinštalačné riešenie v elektropriemysle. Náš tím elektrikárov s dlhoročnými skúsenosťami je vám k dispozícii pri návrhu, dokumentácii až po montáž elektrických zariadení. V rámci zaistenia dlhodobej bezpečnosti vašich elektrických zariadení, ponúkame ich pravidelné revízie pre zistenie prípadných nedostatkov a ich následnú opravu. V rámci celoslovenských projektov sa špecializujeme aj na dodávanie odborného personálu pre elektromontážny priemysel s dôrazom na odbornosť našich pracovníkov.

PONÚKANÉ SLUŽBY

Elektroinštalácie
hp-icon1
Hromozvody
Osvetlenie

 

Montáž zabezpečovacích systémov

 

Revízia elektrických zariadení

 

Zváranie optických káblov

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Dokážeme vám pomôcť so širokým portfóliom služieb. Dokážeme si poradiť so od samotných elektroinštalačných prác, montážou hromozvodov, verejného osvetlenia, LED osvetlenia, zvárania optických káblov až po zrealizovanie zabezpečovacích systémov. Naše služby ponúkame v rámci celého Slovenska, pričom ponúkaný servis zahŕňa projektovú dokumentáciu, montáž a revíziu elektrických zariadení.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo pri vypracovaní elektroinštalačných projektov. Klientom našej spoločnosti poskytujeme možnosť pravidelných revízií a záruku na všetky druhy ponúkaných elektroinštalačných služieb. Naším cieľom je odviesť kvalitnú prácu v zadanom termíne v súlade s dohodnutými podmienkami.

SKÚSENOSTI S ELEKTROINŠTALAČNÝMI PRÁCAMI

Naša spoločnosť si v priebehu krátkeho času vybudovala dobré meno na celom Slovensku na základe dlhoročných skúsenosti nášho tímu elektrikárov a ich profesionálnemu prístupu. V prípade záujmu o vypracovanie nezáväznej cenovej kalkulácie k vášmu elektroinštalačnému projektu vyžite náš dopytový formulár.

 

RÝCHLY KONTAKT

V prípade otázok nám zavolajte na +421 950 35 35 48 alebo použite kontaktnú formu nižšie

ZAVOLÁME VÁM SPAŤ

Je neskoro, neviete sa nám dovolať alebo práve nemáte čas? Zanechajte nám vaše telefónne číslo a radi sa s vami spojíme.

Kontaktujte nás: