Kariéra

Home Kariéra

SPOLUPRACUJTE S NAMI

STANŤE SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU

Máte skúsenosti v oblasti elektroinštalačných prác a chcete sa stať súčasťou stabilnej Slovenskej spoločnosti, ktorej cieľom je sa stať lídrom v oblasti elektromontážnych prác. Naša spoločnosť poskytuje zaujímavé pracovné príležitosti doma aj v zahraničí, takže nám neváhajte napísať a my vás radi pozveme na osobné stretnutie. Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a začnite spolupracovať s tými najlepšími.

ZAMESTNANEC NA PRVOM MIESTE

Uvedomujeme si, že len spokojný zamestnanec dokáže vyprodukovať naozaj spokojného zákazníka. Preto je cieľom našej spoločnosti budovať s nášmi zamestnancami dlhodobý vzťah a poskytovať im prvotriednu starostlivosť a bezpečie.

TÍM SKÚSENÝCH ELEKTRIKÁROV

Spolupráca s vyškolenými elektrotechnikmií s dlhoročnými skúsenosťami je garanciou kvalitných elektroinštalačných služieb na vysokej úrovni. Od každého zamestnanca preto vyžadujeme profesionalitu, zručnosť a prax v odbore.

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

Naša spoločnosť sa snaží neustále rozširovať portfólio poskytovaných služieb a využívať pri práci najmodernejšie technológie, ktoré zvyšujú efektivitu a kvalitu odvedených prác.

Ponuka práce

Máte prax v oblasti elektroinštalačných prác? Možno hľadáme práve Vás. Zašlite nám Váš životopis alebo nam zanechajte Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

kariera(zavináč)g-e.sk

ZAVOLÁME VÁM SPAŤ

Je neskoro, alebo nemáte čas sa teraz tomu venovať? Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám ozveme v čase kedy to bude vyhovovať vám.